SIDEBAR
»
S
I
D
E
B
A
R
«
Klimaatexpert Maarten van Aalst kan zijn advocaten bellen
november 19th, 2011 by Hajo Smit

Heerlijk zo'n gevoel van macht

Maarten van Aalst en Google

Met stip op 5 in Google

Google blokkeert Climategate.nl en andere klimaatsceptische sites nog steeds uit haar verder zeer bruikbare nieuwsdienst. Dat neemt niet weg dat onze site zo goed scoort in Google – met dank aan het onovertroffen WordPress en de noeste vlijt van de bloggers hier – dat zo’n leuk artikel over Maarten van Aalst meteen furore maakt in de zoekresultaten.

De ballen
Laat Maarten van Aalst meteen zijn advocaten inschakelen om te strijden tegen deze provocatie. Kan vast van het subsidiegeld van zijn fraaie Klimaatcentrum worden betaald. Wij hebben niet eens rechtsbijstand dus we verliezen toch wel. Misschien halen we het nieuws ermee: Maarten van Aalst klaagt toonaangevend klimaatblog aan. Misschien staat er een donateur of een pro bono advocaat op die waarschijnlijk gemakkelijk kan aantonen dat wij terecht mogen claimen dat Van Aalst de ballen verstand van klimaat heeft en des te meer van PR en zijn portemonnee.

Wederhoor? Maarten van Aalst: de reacties staan je open. Een gastblog ook. Stuur naar info@.

Hieronder de volledige printscreen van Google….

 

Aanverwante berichten:

  1. Zo’n Maarten van Aalst is erger dan Diederik Stapel
  2. Effectieve SEO strategie tegen goedbedoelende alarmisten
  3. Advocaten Josh Fox zetten door, McAleer pareert briljant
  4. Nova met Salomon Kronenberg en Maarten Hajer
  5. Maarten Hajer over de blogosfeer

3 reacties  
  • Hugo Matthijssen writes:
    november 19th, 201116:03at

    Zou een klimaatcentrum bij het rode kruis zinvol zijn en zo ja wat is dan de doelstelling?Uiteraard buiten de vraag of er niet een fundamenteel stuk subsidie mee is binnen te halen.Nu nog een klimaatcentrum bij de Brandweer, rijkswaterstaat,het leger en uiteraard de voetbalclub, de zwemclub, de zeilvereniging en ook de golfclub kan er wat aan hebben. Weten ze welke graszaden het beter zullen gaan doen in de toekomst.Nederland is nu al bijna vergeven van duurzaamheidsambtenaren en aanverwante functies bij onze 45 milieuclubs en de waddenvereniging.
    Moet het rode kruis daar nu ook al geld in steken?
    Niet meer dat van mij

    Waardevol of niet? Thumb up 5 Thumb down 2

  • Turris writes:
    november 19th, 201116:27at

    Maarten van Aalst, directeur van het in Nederland gevestigde Internationale Rode Kruis Klimaatcentrum!!

    Beide elkaar via advocatuur betwistende partijen hebben meestal meer exposure. Echter Maarten van Aalst beseft nog niet dat uiteindelijk hij op te glad ijs staat, vlak voor zijn grootste uitglijder. Hij heeft geen verstand van klimaat in Nederland en op te wereld, kopieert obligaat gepolitiseerd IPCC -broddelwerk.

    Het punt is gescoord door climategate.nl: 1-0. De score voor climategate.nl kan alleen maar oplopen als de inhoudelijke discussie volgt over het povere wetenschappelijk onderbouwde klimaatalarmisme door het Rode Kruis van Maarten van Aalst.

    De vraag dient zich aan van welk deel van het Rijkssubsidiegeld het Rode Kruis haar klimaat-”afdeling” thans draaiende houdt? Daar kan dus gewoon in de geest van deze tijd op bespaard worden.

    Ik blijf na deze uitglijder toch wel jaarlijks donateur van het Rode Kruis, ondanks “klimaatexpert” en “klimaat-hoogvlieger” Maarten van Aalst!! Feit is, dat in elke organisatie je incompetente mee-eters hebt zitten, zonder enige toegevoegde waarde.

    Waardevol of niet? Thumb up 2 Thumb down 2

  • Cleberson writes:
    februari 7th, 201215:20at

    GuidoJ.5 juni 2011 om 19:39Laten we de ogrldeinne uitwisseling van gedachten en gevoelens, zoveel mogelijk achterwege laten.Waarom? Omdat ik een vraag stelde over NASA?

    Waardevol of niet? Thumb up 0 Thumb down 0


Schrijf een reactie

Suggestie: Je kunt de volgende tags gebruiken: "Bold = <b>...</b>, Italic = <i>...</i>, quote = <blockquote>...</blockquote>, volledige hyperlinks worden vanzelf actief gemaakt maar je kunt ook een woord of zinsnede linken dmv <a href="doel-url" target="_blank">gelinkte tekst</a>, Youtube-video kun je embedden door de gewone Youtube-url te geven en eenvoudig http:// te vervangen door httpv://";

SIDEBAR
»
S
I
D
E
B
A
R
«
»  Substance:WordPress   »  Style:Ahren Ahimsa   »  Hosting:WordPress SEO Hosting   »  Support:CreativePulses   »  Hajo Smit:Wintersportweerman.nl