SIDEBAR
»
S
I
D
E
B
A
R
«
Ook Bild gaat loos tegen ‘Die CO2-Lüge’
februari 7th, 2012 by Enno de Witt

 

Het politiek-correcte sterfhuis zal het met een vertrouwde reflex wel weer afdoen als de actie van een reactionair vodje, significant is de volle aanval die het Duitse dagblad op de AGW-hypothese heeft ingezet wel degelijk. Al was het alleen maar vanwege het enorme aantal lezers.

Ooit stond Bild voor alles wat vies en voos was bij onze oosterburen. Het zal de lezer die gewend is aan de relatief rustige opmaak van de kwaliteitskranten ook nog steeds pijn aan de ogen doen, de fullcolour voorpagina’s waar de sensatie vanaf druipt. Dat wil niet automatisch zeggen dat je er je schouders over kunt ophalen. Bild is in Duitsland nog steeds razend populair, bij de laatste telling vorig jaar bleek dat het blad 12,53 miljoen lezers bereikt, en een stuk serieuzer dan de echte boulevardbladen die daar verschijnen.

Bild is nu met een serie bezig over de ‘CO2-leugen’, geschreven door een team rond Fritz Vahrenholt, samen met Sebastian Lüning auteur van het op deze site al gesignaleerde boek Die Kalte Sonne. De betekenis daarvan is niet te overschatten. Het klakkeloze overschrijven van alles wat het IPCC voorkauwt is in steeds meer media al verleden tijd; nu een gigant als Bild er met gestrekt been ingaat brokkelt in Duitsland de steun voor de AGW-hypothese verder af.

Dat het juist in Duitsland gebeurt is de ironie ten top. Onder invloed van de Groenen koos de regering Merkel daar voor een hardcore romantische eco-koers, met de menselijke invloed op het klimaat als stok achter de deur. Wanneer miljoenen Duitsers dan teksten onder ogen krijgen als ‘Klima-Katastrophe ist Panik-Mache der Politik’ zullen de politieke strategen zich nogmaals achter de oren krabben. Wat dat betreft belooft de titel van de volgende aflevering die morgen verschijnt voor de politieke AGW-gemeente weinig goeds: ‘Die Politik muss klüger werden’.

Aanverwante berichten:

  1. Bild.de alarmistisch met bikini-foto: “2010 kan het heetste jaar allertijden worden”
  2. Alarmistisch Bild maakt van Merkel Mutti Erde
  3. Koudegolf en boek stomen Duitsland klaar voor “Klimawende”
  4. Di Caprio in Bild: ‘Ik ga de wereld rondvliegen, het milieu redden’
  5. Adaptatie gaat het helemaal maken in 2012

4 reacties  
  • JanWaalwijk writes:
    februari 7th, 201222:28at

    En wat dat betreft vind ik dan de CDA/U'ers met hun plucheplakverslaving verpakt in het voorzorgprincipe erger dan de Groenen Linksen, daar weet je tenminste hoe hun groene pet staat, bij het CDA/CDU weet je dat nooit van tevoren. Zou ik de dag nog mee mogen maken dat 1 van jullie op Radio 1 met Wijnand Duyvendak (de rara terrorist) en Jaqueline Cramer in debat mag? In 1 klein landje bleef men dapper door AGW'en…..

    Waardevol of niet? Thumb up 0 Thumb down 0

  • Turris writes:
    februari 7th, 201222:54at

    "De hele wereld gaat ten onder aan de opwarming"

    Op National Geographic TV is nu een nieuwe/mooiere "AIT" bezig: "Year of the Storm"! De beelden zijn mooier, de voice-over is more impressive and more alarmistic, en Al Gore en IPCC worden niet eens genoemd.

    Teneur: "Meer orkanen, meer overstromingen en meer koude zijn een gevolg van de man-made versterkte opwarming"

    Waardevol of niet? Thumb up 0 Thumb down 0

  • TINSTAAFL writes:
    februari 7th, 201223:18at

    Ben benieuwd wanneer George Monbiot (aka Moonbat) van z'n geloof valt (vergelijkbaar met Vahrenholt). Toen de eerste climategate emails net aan het licht kwamen vond hij, zeer dapper, dat Phil Jones ontslag moest nemen. Helaas is hij daar van teruggekomen en meer dan dat. Wie weet wacht hij de ontwikkeling van het anti-AGW klimaat" af? De meeste van de groene kruisridders zijn niet meer dan opportunisten.

    Waardevol of niet? Thumb up 0 Thumb down 0

  • DWK writes:
    februari 8th, 201212:37at

    Ach ja, voor de goede zaak, zullen we dan maar zeggen. Vroeger zeiden ze geloof ik: “Bild bellt bald blöd, bald blind“

    Laten we vooral niet vergeten dat deze kwaliteitskrant een enorme bijdrage heeft geleverd aan de huidige klimaathysterie onder de anders zo rationele bevolking.

    Kijk, de Duitsers weten ook wel dat ze ‘verarscht’ worden. Dat hebben ze niet uit de krant, want daar stond het nooit in; dat komt omdat ze goddank zelf ook nog een beetje nadenken. Zo komt mijn accountant terug van een vakantie aan de Königssee met het verhaal dat die “fjord” eind Jura werd uitgeslepen door een gletsjer van heb ik jou daar.

    “Iets dichter bij huis” moeten we samen echter constateren dat de prijs van stookolie sinds 2010 met 54%!! is gestegen. En niemand durft het aan om uit te rekenen hoeveel daarvan op het conto van de klimaatgekkies geschreven kan worden.

    Waardevol of niet? Thumb up 0 Thumb down 0


Schrijf een reactie

Suggestie: Je kunt de volgende tags gebruiken: "Bold = <b>...</b>, Italic = <i>...</i>, quote = <blockquote>...</blockquote>, volledige hyperlinks worden vanzelf actief gemaakt maar je kunt ook een woord of zinsnede linken dmv <a href="doel-url" target="_blank">gelinkte tekst</a>, Youtube-video kun je embedden door de gewone Youtube-url te geven en eenvoudig http:// te vervangen door httpv://";

SIDEBAR
»
S
I
D
E
B
A
R
«
»  Substance:WordPress   »  Style:Ahren Ahimsa   »  Hosting:WordPress SEO Hosting   »  Support:CreativePulses   »  Hajo Smit:Wintersportweerman.nl